very good agency
When we arrived in Gdansk we use several agencies. Only them find us exactly what we were looking for, just after some discussion with them.
Positives points: Good Knowledge of the market, Very proactive, They speak good english, They understand foreigners expectations
No negatives points

Pierre B


Chcielibyśmy szczególne podziękowania skierować do Pani Małgorzaty Sobczak. Zakup domu przebiegał w atmosferze pełnego profesjonalizmu, zostaliśmy otoczeni wspaniałą opieką oraz fachowym  doradztwem na każdym etapie procesu zakupu. Pojawiające się wątpliwości czy niepewności bezbłędnie Pani Małgorzata rozwiewała trafiając zawsze w sedno sprawy, a to wiąże się z doświadczeniem oraz wiedzą związaną z rynkiem nieruchomości, także znajomością tematu w szeroko pojętą branżą budowlaną. Polecamy Panią Małgorzatę ze względu na wysokie standardy interpersonalne i doradcze. Pani Małgorzato – pięknie dziękujemy!

Sebastian mężczyzna lat 30


Bardzo polecam współpracę z panią Małgorzatą jest to osoba posiadające wielkie doświadczenie w sprzedaży domów deweloperskich. Posiada nie tylko wiedzę sprzedaży ale budowy domów od podstaw aż po wykończenie pod klucz. Cykliczna sprzedaż moich domów to potwierdziła w 100 procentach.

Dariusz (deweloper)


Polecam pomoc pani Małgorzaty Sobczak ,bardzo dobry kontakt z klientem, pomoc przy załatwieniu formalności, super prezentacja, dzięki pani zakupiliśmy działkę na której mam nadzieje już niedługo stanie nasz wymarzony dom. Jeszcze raz dziękuję za miłą współprace.

Paweł mężczyzna 19-30 lat


Pani Małgosia jest osobą kompetentną, komunikatywną zawsze służy dobra radą , rzetelną, zna się na swojej pracy. I pomimo przykrych doświadczeń w innych agencjach , pierwszy raz byliśmy z żoną bardzo miło zaskoczeni współpracą. chodź już dokonaliśmy zakupu domu, nadal utrzymujemy kontakt i możemy liczyć na dobrą radę. Na prawdę bardzo polecam !!

Andrzej mężczyzna pow 40 lat.


Po sprzedaży dwóch mieszkań. Współpracy z 13 biurami nieruchomości, tylko to jedno mogę polecić. Reszta marnowała mój czas nie ceniąc również swojego. Ja trafiłam na panią Małgorzatę S. polecam z czystym sumieniem.

Natalia kobieta 31-40 lat


Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z panią Małgorzata Sobczak. Szybki i łatwy kontakt telefoniczny i mailowy. Bardzo dobra i sprawna obsługa. Klienci na mieszkanie znaleźli się w ciągu kilku dni od podpisania umowy. Naprawdę gorąco polecam!!!

Stanisław Babło mężczyzna pow. 40 lat


Maximum profesjonalizmu. Pani Małgosia Sobczak jest w pełni zaangażowana w to co robi, a wykonuje swoją pracę na bardzo wysokim poziomie, co się nie często dziś zdarza w branży. Znawca przedmiotu, świetnie potrafi w bardzo subtelny sposób wyczuć oczekiwania klienta. Cieszę się, że trafiłam do tego właśnie biura. Jeśli ktokolwiek chce sprzedać czy kupić własne M - na prawdę polecam.

Regina kobieta powyżej 40 lat


Witam, bardzo dziękuję za pomoc przy sprzedaży domu, próbowaliśmy z żoną sprzedać we własnym zakresie ale niestety nie udało się, po rozmowie z przedstawicielem firmy Panią Sobczak Małgorzatą postanowiliśmy podpisać umowę na sprzedaż domu. Dosłownie po dwóch tygodniach Pani Małgosia przyprowadziła klientów którzy zdecydowali się na zakup nieruchomości, jesteśmy pełni podziwu z profesjonalnego podejścia do klienta i obsługi od początku do końca aż do podpisania umowy notarialnej. Polecamy w 100% a pani Małgosi Sobczak i dziękujemy za pomoc przy sprzedaży.

Olga i Artur 31-40 lat


Przyjazna atmosfera i profesjonalizm.

Witam, transakcja dobiegła końca! Bardzo dziękuję za pełen profesjonalizm i super obsługę. Pani Małgosia stworzyła bardzo przyjazną i rodzinna atmosferę. Zdecydowanie polecam, firma godna zaufania ;-)

Ania K-K 31-40 lat


Bardzo polecam. Próbowałam sprzedać mieszkanie przez prawie 2 lata , zarówno za pośrednictwem około 6-ciu innych biur nieruchomości, jak i bezpośrednio. Przez ten okres nikt nie przyprowadził mi klienta, do momentu podpisania umowy z panią Małgorzata Sobczak. Klienci na mieszkanie znaleźli się w ciągu kilku dni od podpisania umowy. Ponadto biuro świetnie przeprowadza sam proces sprzedaży , służąc wszelką pomocą, radą i rozwiązując różne problemy choćby natury prawej, jakie mogą wyniknąć po drodze. Serdecznie polecam

K.S. Kobieta 31-40 lat 


Polecam skorzystanie z doradztwa Pani Małgorzaty Sobczak, która pomogła nam w wyborze działki, jak również służyła pomocą w innych kwestiach dotyczących przyszłej budowy. Jako kupujący nie ponieśliśmy żadnych opłat względem biura nieruchomości.

Małgorzata J. kobieta powyżej 40 lat


Opinia odnośnie biura nieruchomości: Super podejscie a w szczegolnosci wspolpraca z p. Malgosia S.

Jacek (mężczyzna, pow. 40 lat)


Dziękuję za owocną współpracę Pani Małgorzacie Sobczak Profesjonalnie pilotowanie nabycia przeze mnie nieruchomości. Czułam się "zaopiekowana " przez firmę przez cały okres poszukiwań, jak również w trakcie pracowitego etapu finalizowania transakcji. Poziom i atmosfera usługi, jaką chciałoby się częściej spotykać. Polecam z przekonaniem.

zadowolona klientka (kobieta, pow. 40 lat)


Super profesjonalna pomoc

Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi, w szczególności zaś jesteśmy pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu pani Małgorzaty Sobczak. Mieszkanie, którego przez wiele miesięcy nie mogliśmy sprzedać, znalazło kupca w ciągu zaledwie 2 tygodni. Jest to niewątpliwie firma godna polecenia, zwłaszcza dla osób zabieganych, które nie mają czasu samodzielnie pilnować każdego kroku pośrednika. W przypadku MKM Home Investor jest to zwyczajnie niepotrzebne, gdyż najlepiej wiedzą, jak działać, aby skutecznie i komfortowo przeprowadzić zarówno etap prezentacji lokalu potencjalnym kupcom, jak i samą transakcję. Serdecznie dziękujemy pani Małgorzacie za pomoc i sympatryczną obsługę!

Ewa i Tomasz (kobieta, 31-40 lat)


Polecam !!!!!

Bardzo serdecznie polecam Panią Małgosię, dzięki której transakcja została przeprowadzona w atmosferze przyjaznej, profesjonalnej oraz wiarygodnej.

właścicielka domu (kobieta, 31-40 lat)


witam wraz z mężem zdecydowaliśmy się na kupno domu po wielu niepowodzeniach przedstawicieli firm nie będę wymieniać byliśmy zrezygnowani i natrafiliśmy na panią Małgosie Sobczak super kobieta pomogła nam wyborze i jesteśmy bardzo zadowoleni ciężko tak opisać w kilku słowach ale jest miłą osobą potrafiła rozwiać każde problemy wyjaśnić jeśli czegoś nie wiedzieliśmy polecam jesteśmy super zadowoleni. 

Monia kobieta 31-40 lat