Opinie

very good agency
When we arrived in Gdansk we use several agencies. Only them find us exactly what we were looking for, just after some discussion with them.
Positives points: Good Knowledge of the market, Very proactive, They speak good english, They understand foreigners expectations
No negatives points

Pierre B


Chcielibyśmy szczególne podziękowania skierować do Pani Małgorzaty Sobczak. Zakup domu przebiegał w atmosferze pełnego profesjonalizmu, zostaliśmy otoczeni wspaniałą opieką oraz fachowym  doradztwem na każdym etapie procesu zakupu. Pojawiające się wątpliwości czy niepewności bezbłędnie Pani Małgorzata rozwiewała trafiając zawsze w sedno sprawy, a to wiąże się z doświadczeniem oraz wiedzą związaną z rynkiem nieruchomości, także znajomością tematu w szeroko pojętą branżą budowlaną. Polecamy Panią Małgorzatę ze względu na wysokie standardy interpersonalne i doradcze. Pani Małgorzato – pięknie dziękujemy!

Sebastian mężczyzna lat 30


Bardzo polecam współpracę z panią Małgorzatą jest to osoba posiadające wielkie doświadczenie w sprzedaży domów deweloperskich. Posiada nie tylko wiedzę sprzedaży ale budowy domów od podstaw aż po wykończenie pod klucz. Cykliczna sprzedaż moich domów to potwierdziła w 100 procentach.

Dariusz (deweloper)


Polecam pomoc pani Małgorzaty Sobczak ,bardzo dobry kontakt z klientem, pomoc przy załatwieniu formalności, super prezentacja, dzięki pani zakupiliśmy działkę na której mam nadzieje już niedługo stanie nasz wymarzony dom. Jeszcze raz dziękuję za miłą współprace.

Paweł mężczyzna 19-30 lat


Pani Małgosia jest osobą kompetentną, komunikatywną zawsze służy dobra radą , rzetelną, zna się na swojej pracy. I pomimo przykrych doświadczeń w innych agencjach , pierwszy raz byliśmy z żoną bardzo miło zaskoczeni współpracą. chodź już dokonaliśmy zakupu domu, nadal utrzymujemy kontakt i możemy liczyć na dobrą radę. Na prawdę bardzo polecam !!

Andrzej mężczyzna pow 40 lat.


Po sprzedaży dwóch mieszkań. Współpracy z 13 biurami nieruchomości, tylko to jedno mogę polecić. Reszta marnowała mój czas nie ceniąc również swojego. Ja trafiłam na panią Małgorzatę S. polecam z czystym sumieniem.

Natalia kobieta 31-40 lat


Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z panią Małgorzata Sobczak. Szybki i łatwy kontakt telefoniczny i mailowy. Bardzo dobra i sprawna obsługa. Klienci na mieszkanie znaleźli się w ciągu kilku dni od podpisania umowy. Naprawdę gorąco polecam!!!

Stanisław Babło mężczyzna pow. 40 lat


Maximum profesjonalizmu. Pani Małgosia Sobczak jest w pełni zaangażowana w to co robi, a wykonuje swoją pracę na bardzo wysokim poziomie, co się nie często dziś zdarza w branży. Znawca przedmiotu, świetnie potrafi w bardzo subtelny sposób wyczuć oczekiwania klienta. Cieszę się, że trafiłam do tego właśnie biura. Jeśli ktokolwiek chce sprzedać czy kupić własne M - na prawdę polecam.

Regina kobieta powyżej 40 lat


Witam, bardzo dziękuję za pomoc przy sprzedaży domu, próbowaliśmy z żoną sprzedać we własnym zakresie ale niestety nie udało się, po rozmowie z przedstawicielem firmy Panią Sobczak Małgorzatą postanowiliśmy podpisać umowę na sprzedaż domu. Dosłownie po dwóch tygodniach Pani Małgosia przyprowadziła klientów którzy zdecydowali się na zakup nieruchomości, jesteśmy pełni podziwu z profesjonalnego podejścia do klienta i obsługi od początku do końca aż do podpisania umowy notarialnej. Polecamy w 100% a pani Małgosi Sobczak i dziękujemy za pomoc przy sprzedaży.

Olga i Artur 31-40 lat


Przyjazna atmosfera i profesjonalizm.

Witam, transakcja dobiegła końca! Bardzo dziękuję za pełen profesjonalizm i super obsługę. Pani Małgosia stworzyła bardzo przyjazną i rodzinna atmosferę. Zdecydowanie polecam, firma godna zaufania ;-)

Ania K-K 31-40 lat


Bardzo polecam. Próbowałam sprzedać mieszkanie przez prawie 2 lata , zarówno za pośrednictwem około 6-ciu innych biur nieruchomości, jak i bezpośrednio. Przez ten okres nikt nie przyprowadził mi klienta, do momentu podpisania umowy z panią Małgorzata Sobczak. Klienci na mieszkanie znaleźli się w ciągu kilku dni od podpisania umowy. Ponadto biuro świetnie przeprowadza sam proces sprzedaży , służąc wszelką pomocą, radą i rozwiązując różne problemy choćby natury prawej, jakie mogą wyniknąć po drodze. Serdecznie polecam

K.S. Kobieta 31-40 lat 


Polecam skorzystanie z doradztwa Pani Małgorzaty Sobczak, która pomogła nam w wyborze działki, jak również służyła pomocą w innych kwestiach dotyczących przyszłej budowy. Jako kupujący nie ponieśliśmy żadnych opłat względem biura nieruchomości.

Małgorzata J. kobieta powyżej 40 lat


Opinia odnośnie biura nieruchomości: Super podejscie a w szczegolnosci wspolpraca z p. Malgosia S.

Jacek (mężczyzna, pow. 40 lat)


Dziękuję za owocną współpracę Pani Małgorzacie Sobczak Profesjonalnie pilotowanie nabycia przeze mnie nieruchomości. Czułam się "zaopiekowana " przez firmę przez cały okres poszukiwań, jak również w trakcie pracowitego etapu finalizowania transakcji. Poziom i atmosfera usługi, jaką chciałoby się częściej spotykać. Polecam z przekonaniem.

zadowolona klientka (kobieta, pow. 40 lat)


Super profesjonalna pomoc

Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi, w szczególności zaś jesteśmy pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu pani Małgorzaty Sobczak. Mieszkanie, którego przez wiele miesięcy nie mogliśmy sprzedać, znalazło kupca w ciągu zaledwie 2 tygodni. Jest to niewątpliwie firma godna polecenia, zwłaszcza dla osób zabieganych, które nie mają czasu samodzielnie pilnować każdego kroku pośrednika. W przypadku MKM Home Investor jest to zwyczajnie niepotrzebne, gdyż najlepiej wiedzą, jak działać, aby skutecznie i komfortowo przeprowadzić zarówno etap prezentacji lokalu potencjalnym kupcom, jak i samą transakcję. Serdecznie dziękujemy pani Małgorzacie za pomoc i sympatryczną obsługę!

Ewa i Tomasz (kobieta, 31-40 lat)


Polecam !!!!!

Bardzo serdecznie polecam Panią Małgosię, dzięki której transakcja została przeprowadzona w atmosferze przyjaznej, profesjonalnej oraz wiarygodnej.

właścicielka domu (kobieta, 31-40 lat)


witam wraz z mężem zdecydowaliśmy się na kupno domu po wielu niepowodzeniach przedstawicieli firm nie będę wymieniać byliśmy zrezygnowani i natrafiliśmy na panią Małgosie Sobczak super kobieta pomogła nam wyborze i jesteśmy bardzo zadowoleni ciężko tak opisać w kilku słowach ale jest miłą osobą potrafiła rozwiać każde problemy wyjaśnić jeśli czegoś nie wiedzieliśmy polecam jesteśmy super zadowoleni. 

Monia kobieta 31-40 lat